HAKKIMIZDA

     Shayna Beach Hotel Kaz Dağları'nın denize uzanan kıyısında 7.050 m2'lik alanda kurulmuştur. 4 Yıldızlı olan otelimiz Edremit şehir merkezine 30 km, Altınoluk merkezine 2 km, Koca Seyit Havalimanına 35 km uzaklıkta bulunmaktadır.

     Shayna Beach Hotel Altınoluk Kaz Dağları; Ege Denizi'nin  mavi sularına açılan denize sıfır konumu, 110 metre uzunluğunda plajı, 30 metre uzunluğunda 200 m2 alanda özel, geniş localara sahip iskelesi, geniş sosyal kullanım alanları ile Kaz Dağlarının eteklerinde özel bir konuma sahiptir. 870 m2 genişliğinde havuz alanında 1,50 metre derinlik ile başlayıp 1,70 metre derinliğe ulaşan yetişkin havuzu, deniz kenarında 10 m2 genişliğinde jakuzi ve etrafında çocuk kaydırakları olan 16 m2 genişliğinde çocuk havuzu bulunmaktadır. 

     Beklentilerinizin siz söylemeden karşılık bulduğu otelimiz ODA KAHVALTI VE YARIM PANSİYON KONSEPTİ ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

     Otelimiz bünyesindeki restoranımız misafirlerine deniz ürünleri, zeytinyağlılar, Ege yöresinden lezzetler ve enfes tatlı çeşitleri ile dünya ve Türk mutfaklarından lezzetli seçeneklerle kaliteli bir servis sunmaktadır. Ana restoranda açık büfe sabah kahvaltısı ve  birer gün arayla alakart,açık büfe akşam yemeğinin zengin çeşitleri ile sunulurken yemek saatlerinde açık içecek seçenekleri ile de misafirlerimize lezzetli ikramlarımız devam etmektedir.

SHAYNA BEACH HOTEL Haberler

Otelimizden haberler ve duyurular

E-BÜLTEN 'e Kayıt Olun!

E-bültene kayıt olun anında bizden haberiniz olsun. kampanyalarımızı ilk size söyleyelim.